Власники авто з ГБО в Україні отримали важливе попередження

Генеральний директор торгового дому «Сан Ойл» Леонід Косянчук заявив про те, що ціну на автогаз не треба регулювати, пише ampercar.com.

За словами експерта, як тільки ціна на газ перевищить 55% вартості бензину, скраплений газ перестане бути привабливим для покупців

«Про регулювання урядом: не потрібно регулювати ціну на газ, він сам себе відрегулює. Тому що якщо ціна автогазу перевищить 55% вартості бензину, то зріджений газ перестає бути привабливим як альтернативне моторне паливо», – сказав Косянчук.

За його словами, в середньому ціновому сегменті ціна автогазу складає 51% вартості бензину, в преміальних – ще більше.

«В преміальних мережах він вже подорожчав більш ніж на 55%. Там уже 17,40 – 17,50 грн. У той же час в діскаунтерах, в середньому і низькому ціновому сегменті можна купити газ навіть по 14,70 – 15 грн. Середня ціна по ринку – 16,30 грн», – зазначив експерт.

Він також назвав кілька причин зростання цін на автогаз.

«Автогаз подорожчав не тільки в Україні, але і в Європі, що може свідчити про успіх в боротьбі з коронавірусом. Також в Україні була аномальна спека, в таких умовах дуже дорого зберігати газ у великих обсягах. Тим більше, що в Україні недостатньо спеціальних станцій. Тому місцями виникла ситуативний дефіцит», – повідомив Косянчук.


Не пропустіть