Toyota планує оновити 37-річний Land Cruiser 70 (Фото)

Компанія Toyota має намір оновити одну з найстаріших своїх моделей з нині існуючих – Land Cruiser 70. Цей автомобіль випускають на протязі 37 років, і він до тепер користується попитом на австралійському ринку. Протягом наступного року планується деякі поліпшення: за інформацією видання Motoring, Land Cruiser 70 2022 модельного року буде відрізнятися підвищеною вантажопідйомністю, а також стане більш безпечним. Подробиць про нововведення поки немає.

В Австралії Toyota Land Cruiser 70 доступний з дизелем V8 об’ємом 4,5 літра і потужністю 205 кінських сил, який працює в тандемі з механічною коробкою передач. Ціни на модель починаються від 67,4 тисячі австралійських доларів, а гамма представлена ​​трьох- або п’ятидверним позашляховиком і пікапом з однорядною або дворядною кабіною.

Останнє оновлення Land Cruiser 70 отримав буквально в минулому році: тоді пікапу дісталася не дуже сучасна мультимедійна система, яка не працює з Apple Carplay і Android Auto і не підтримує цифрове радіо, зате має 6,1-дюймовий кольоровий екран. Тоді ж в список устаткування додали два порти USB спереду, одну розетку на 12 В і додатковий підсклянник для пасажира.

Австралійські журналісти вважають, що Land Cruiser 70 протримається на конвеєрі як мінімум ще кілька років, з огляду на те, що Toyota практично щорічно вкладає кошти в його поліпшення.

Джерело motor.ru

Не пропустіть