Електромобілі зіткнулися з ще однією проблемою

Їх обслуговування виявилося набагато дорожче, ніж у звичайних моделей.

У власників електромобілів є переваги і недоліки. Хоча багато водіїв заявляють (особливо під час досліджень), що їх машини заощадять гроші, дослідження аналітичної компанії We Predict показує зворотне.

Обслуговування електромобілів обходиться набагато дорожче, ніж техобслуговування автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння. Однак є тенденція до зникнення цієї різниці. Якщо вірити компанії, витрати на технічне обслуговування електромобілів в 2,3 і 1,6 рази вище в перші 3 і 12 місяців після покупки.

Обслуговування електромобілів в перший рік обходиться дорожче через роботу механіків, яким доводиться витрачати вдвічі більше часу на діагностику проблеми. Крім того, вони витрачали в 1,5 рази більше часу на ремонт і стягували плату за свою працю в 1,3 рази більше.

За словами Рене Стівенс, віце-президента We Predict, високі витрати на технічне обслуговування електромобілів почасти можна пояснити тим, що ці проблеми все ще є новими для людей, які знаходять проблеми і ремонтують їх. Коли кількість механіків, які добре знають електромобілі, збільшиться, справи повернуться на круги своя, а ціни на послуги впадуть.

В даний час виконуються ремонтні роботи зачіпають вузли, пов’язані з зарядкою і проводкою. Аналітична компанія також виявила, що колеса цих автомобілів зношуються швидше через більшої ваги.

Джерело sud.ua

Не пропустіть