Власник Volvo V70 вирішив «клонувати» свій автомобіль (Фото)

Девід Густафссон з Швеції втілює свій універсал Volvo V70 в копії з конструктора Lego в натуральну величину.

21-річний Девід Густафссон з самого дитинства захоплюється конструкторами Lego. І вже давно мріяв зробити коли-небудь з іграшкових блоків велику машину.

У минулому році разом зі своїм приятелем він виграв головний приз в телепрограмі Lego Masters, що включав в себе більше 370 тисяч деталей конструктора загальною вагою 1,2 тонни.

Такий щасливий випадок надав Девіду можливість нарешті здійснити свою мрію – побудувати автомобіль в натуральну величину. Як зразок для втілення він взяв свою власну машину.

Основою Lego-універсала Volvo V70 стала саморобна трубчаста рама. При цьому в копії автомобіля використовуються справжні колеса і рульова рейка з карданом, так що вона зможе пересуватися. Для цього, як планується, на задній осі буде встановлений електромотор.

Машина з конструктора Lego поки ще далека від завершення – Девід розраховує добудувати її тільки через рік. Однак уже зараз в ній вгадується образ Volvo V70. На моделі навіть скопійований справжній номерний знак.

Після повноцінної побудови машини Девід Густафссон намір організувати турне по Швеції або навіть Європі. А також здавати її в оренду різним ентузіастам і компаніям.


Не пропустіть