Новий ультрабюджетний кросовер вийшов в продаж (Відео)

Компанія Tata Motors розробила новий субкомпактний кросовер Punch, продавати який буде на місцевому індійському ринку. Ціни на автомобіль вже відомі. За нього будуть просити від 10 тисяч доларів. Машина розташується в модельній лінійці бренду на щабель нижче моделі Nexon, продажі якої почалися в 2017 році.

Довжина Tata Punch складе 3840 мм, ширина – 1822 мм, висота – 1635 мм. Розмір колісної бази дорівнюватиме 2450 мм.

Як видно на перших офіційних фотографіях, кросовер отримає виразний «європейський» екстер’єр з новомодного двокольорового забарвленням кузова, який, не дивлячись на наявність п’яти дверей, виглядає як 3-дверний. Ця ілюзія створюється за рахунок дизайнерського рішення із захованими дверними ручками в віконних рамках. В цілому ж зовнішній вигляд нового “паркетника” Tata сильно нагадує шоу-кар HBX, прем’єра якого відбулася в 2019 і 2020 роках.

В основі Punch лежить передньопривідна модульна платформа ALFA, яка була розроблена індійським автовиробником спільно з європейськими колегами. Під капотом кросовера розташувався 1,2-літровий бензиновий двигун з віддачею в 83 кінські сили, зв’язку якому складе п’ятиступінчаста «механіка» або «робот».

Повноцінна прем’єра Tata Punch повинна відбутися на початку цієї осені на автомобільній виставці в Нью-Делі.


Не пропустіть