Ford не має наміру випускати пікап Bronco

Чутки про можливий вихід пікапа Ford Bronco не підтвердили.

Трохи більше року тому, а точніше в липні 2020 року, з’явилася неофіційна інформація про те, що американська компанія Ford може випустити Ford Bronco в кузові пікап, щоб конкурувати з Jeep на всіх фронтах. Однак, судячи з усього, в плани автовиробника не входив випуск такої моделі, незважаючи на те, що ентузіасти вже представили рендери можливої ​​моделі.

Треба відзначити, що згідно з раннім чуткам, пікап повинен був вийти в світ в 2024 році, тим більше що і Ford публікував ескізи такої моделі. Тим більше треба відзначити, що оригінальний Bronco випускався в кузові пікап. Ford заявляв про свою зацікавленість в створенні цілого сімейства Bronco, але очевидно, пікапа ми не дочекаємося або це станеться сильно більше.

Нагадаємо, що вихід на ринок позашляховика Ford Bronco був затьмарений проблемами з поставками, а також якістю, в результаті чого компанія так і не може відправити автомобілі дилерам. В результаті безліч позашляховиків стоять на складах, очікуючи оновлень, перш ніж відправляться до своїх покупців.


Не пропустіть