Оновлений Duster отримав екстремальну версію (Фото)

Оновлений Dacia Duster дебютував в червні цього року, на наступний румунська марка запланувала вихід спецверсії кросовера. Перші фото вже опубліковані, але моторна гамма поки тримається в секреті.

Спецверсія Dacia Duster отримала назву Extreme Limited Edition. Вказує чи слово Limited на обмежений тираж, або ж воно вжито для красного слівця, поки не ясно. Зате відомий список декору, який отримає кросовер: 17-дюймові легкосплавні колісні диски чорного кольору, помаранчеві вставки на решітці радіатора, рейлінги, в корпусах дзеркал заднього виду.

Тема оранжевого продовжена в салоні: в цьому кольорі виконана прострочки сидінь, дверних карт, кожухів “ручника” і селектора коробки передач, а також вставки на центральній консолі, в рукоятках і дефлекторах повітропроводів.

Спецверсія створена на базі топової комплектації Prestige і оснащена мультимедійним комплексом з 8-дюймовим екраном, клімат-контролем, круїз-контролем, повним пакетом ЕСП.

З якими моторами запропонують лімітований Duster, ще не розповіли. На крилах присутні шильдики, що свідчать про наявність системи повного приводу, яка доступна тільки з 1.5 dCi потужністю 115 к.с. і 150-сильним 1.3 TCe. На опублікованих фото видно важіль автоматичної трансмісії, яка пропонується з бензиновим мотором на 150 сил.


Не пропустіть