У BMW зробили прототип з вдруге переробленої сировини

Компанія BMW розробила прототип i Vision Circular, який покликаний продемонструвати високий рівень дбайливого ставлення до природи. Прем’єра концепт-кара відбудеться на автосалоні в Мюнхені, який відкриється 6 вересня. Поки німецький автовиробник показав лише тизер новинки.

BMW i Vision Circular на 100 відсотків складається з матеріалів вторинної переробки і сам може бути повністю перероблений. Таким чином, його створення практично не пошкодило екології, а в кінці терміну служби концепт-кар можна буде також безболісно переробити в інші товари.

Цим прототипом в BMW покажуть, якими будуть преміальні засоби індивідуальної мобільності майбутнього. Приблизно, в 2040 році. Ще одна мета, яку переслідує німецький автовиробник з i Vision Circular – показати, що піклуватися про екологію можна не тільки за допомогою заборон і обмежень, але також інновацій.

BMW збирається знизити до 2030 року середні викиди CO2 на кілометр пробігу однієї своєї машини мінімум на 50 відсотків. Якщо розглядати весь життєвий цикл автомобіля, включаючи виробництво, постачання компонентів і подальшу утилізацію, то викиди вдасться зменшити на 40 відсотків. До 2030 року частка електрокарів в світових продажах BMW досягне половини, а MINI буде пропонувати виключно електричні моделі.


Не пропустіть