АвтоЗАЗ налагодить виробництво «урізаного» автомобіля

Про те, що на «ЗАЗ», з подачі російських постачальників, внесуть поправки в комплектацію вже випускаємих авто, що істотно знизить його вартість, повідомляє видання «Стіна».

Зокрема, справа стосується седана «LADA Granta», який вже тривалий час випускають на «ЗАЗ», збираючи з готових машинокомплектів, що виготовляються на заводах в Російській Федерації. І, судячи з усього, запорожці вирішили про збірку власної варіації машини, анонсувавши скорочену комплектацію, внісши коректування в «Classic Light», тобто без кондиціонера і аудіосистеми. Варто зауважити, що аналогічні недорогі добірки вже передбачені для «Vesta» і «X-RAY», а найближчим часом з’являться і подібні «Granta».

Також, у «Granta Classic Light» приберуть антиблокувальну систему коліс і комплекс, що розподіляє гальмівні зусилля, виключать електроприводи регулювання дзеркал, повноцінний обігрів, відкинувши зайві функції. Крім того, у такий «Granta» не входитимуть до комплекту протитуманні фари, і ще деякі елементи з комплектацій дорожче. Передбачається, що після виключення «зайвих» комплектуючих, вартість машини неабияк просяде – до 180 тис. гривень.

Нагадаємо, що зараз в Україні, ціна на «LADA Granta» в найпростішій комплектації починається від 225,68 тис. гривень: в цьому варіанті встановлений бензиновий двигун, об’ємом в 1,6 літра, і потужністю в 97 кінських сил, який працює в парі з 5-швидкісною «механікою».

Ймовірно, що про зниження цін на це авто задумалися після того, як стало відомо – готові машинокомплекти, що поставляються з РФ, можуть стрімко подорожчати: тільки за цей рік, на російському «АвтоВАЗі» неодноразово змінювали вартість своєї продукції – 5 разів компанія підвищувала ціни на 1 – 2 відсотки.


Не пропустіть