За перевищення швидкості водія оштрафували на рекордну суму

У Швейцарії автомобілістці доведеться заплатити один з найбільших штрафів в історії за перевищення швидкості. Згідно з рішенням суду, жінка повинна виплатити в скарбницю (в перерахунку з франків) 192 825 євро. Це більше 6,1 млн грн, пише autoportal.ua.

Обставини інциденту розкривають місцеві ЗМІ. Повідомляється, що громадянка країни, яка проживає в Цюріху, рухалася через комуну Воллерау за кермом свого Range Rover зі швидкістю 93 км/год – на 43 км/год швидше, ніж було дозволено. Її перевищення швидкості в населеному пункті зафіксували камери, і в підсумку, правоохоронці склали постанову.

Оскільки в Швейцарії штрафи розраховується на підставі доходу і майна, а оцінюють статки зазначеної порушниці оцінюється в 12 млн євро, суд постановив стягнути з жінки більше 370 тисяч євро. Мільйонерка поскаржилася, і тоді розмір штрафу зменшили до 175 тисяч. Але оскільки до цього за нею значилося ще два правопорушення, то суму штрафу все ж збільшили – до майже 200 000 євро.

До слова, Швейцарія – не єдина країна, де штрафи залежать від доходів та стану. До таких, наприклад, відноситься і Фінляндія. У 2019 там місцевого водія за перевищення швидкості на 40 км/год оштрафували на 120 000 євро, а іншого водія, який не зупинився на пішохідному переході, засудили до виплати майже 78 000 євро.


Не пропустіть