МВС почне купувати електромобілі для патрульної поліції, – міністр (Фото)

Міністерство внутрішніх справ почне купувати електромобілі для патрульної поліції.

Про це міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив під час презентації проектів і пріоритетних напрямків діяльності МВС, передає прес-служба міністерства.

“Ми вирішили закупити першу партію електромобілів для патрульної поліції. Попередні дані свідчать про те, що це дозволяє зменшити витрати на паливо, економія по багатьом статтям витрат. Ми бачимо, що перехід поліції на електрокари може забезпечити більшу економію для держави і для держбюджету в цілому”, – сказав монастирський.

У той же час в оприлюднених на сайті МВС порівняльних матеріалах зазначено, що вартість електромобіля майже вдвічі вище, ніж звичайного авто. Економія очікується на паливі та витратних матеріалах.

Так, покупка одного Mitsubishi Оutlаnder обійдеться в 739 тис. грн, тоді як електромобіль Hyundai Kona – в 1,34 млн грн. При цьому очікувана вартість заправки бензинового авто на 400 тис. км складе 1,22 млн грн, а електромобіля – 204,8 тис. грн. Крім того, мастильні матеріали і ТО для Оutlаnder коштуватимуть 96,66 тис. грн, тоді як для електромобіля ці дані не вказані.


Не пропустіть