Крихітний кросовер Hyundai Casper вперше показали наживо (Фото)

Прем’єра нового субкомпактного кросовера Hyundai відбудеться 15 вересня, але як буде виглядати автомобіль вже відомо. Минулого тижня в Мережі з’явилися перші офіційні зображення цієї моделі, а тепер машину показали наживо. Передсерійний прототип, повністю позбавлений камуфляжу, був помічений на одній з парковок Сеула (Південна Корея).

Нова порція знімків дає більш повноцінне уявлення про те, як буде виглядати «Каспер». Як видно на фотографіях, автомобіль отримає високий кузов, 2-ярусну оптику, незвичайну радіаторну решітку з «градієнтним» рішенням патернами і підштампуваннями над колісними арками, які візуально розширюють кузов.

Довжина автомобіля складе 3595 мм, ширина – 1595 мм, висота – 1575 мм. Розмір колісної бази дорівнюватиме 2400 мм. Таким чином, «Каспер» стане найбільш компактним SUV в лінійці південнокорейського автовиробника.

В основі Hyundai Casper лежить нова платформа Hyundai-Kia K1. Лінійка двигунів моделі буде включати в себе два літрових бензинових мотора сімейства Kappa: атмосферник потужністю 75 кінських сил і «наддувний» з віддачею в 99 «сил». Зв’язку обом складе 4-діапазонна автоматична трансмісія і безальтернативний передній привід.

Першим ринком, куди в продаж надійде новий кросовер «Хенде», стане Південна Корея. Продавати автомобіль також планують в Індії та Європі.


Не пропустіть