Водіям повідомили, як перевірити штраф за номером авто в Україні

Сьогодні в Україні водія можуть оштрафувати навіть без його відома. Саме тому варто заздалегідь подбати про те, щоб вам своєчасно прийшло повідомлення про отриманий штраф, пише ampercar.com.

Раніше працівники поліції могли виписати штраф тільки в тому випадку, якщо фізично зупинили водія і трохи поспілкувалися з ним. Сьогодні ж водій може отримати штраф за допомогою камери автофіксації і навіть не знати про те, що він щось порушив.

З огляду на таку ситуацію, водієві іноді може знадобитися дізнатися, чи є штрафи за номером машини в Україні. Для перевірки штрафів в Україні існує безліч різноманітних сервісів.

Як перевірити штраф за номером авто онлайн в Україні

Для перевірки штрафу за номером авто в Україні потрібно знати дві речі: номер авто, яке ви хочете перевірити, і дані документів власника автомобіля. Як відомо, всі штрафи з камер автофіксації йдуть автоматично власнику автомобіля, а не водієві, який був за кермом у момент порушення. Щоб перевірити штрафи за номером авто в Україні існує кілька способів:

додатки
Телеграм-бот
Сайт ДСЦ МВС
Електронний кабінет водія
«ДІЯ»
Мonobank / Приват 24

Якщо мова заходить про додатки, то на сьогоднішній день в Україні можна перевірити наявність штрафів в двох мобільних додатках: « Штрафи ПДД » і « Штрафи UA » . Алгоритм перевірки штрафів через ці програми виглядає наступним чином:

1. Заповнити поле «номер транспортного засобу».
2. Заповнити поле «серія та номер документа».
3. Натиснути кнопку «перевірити штрафи».

Відзначимо, що для додатка «Штрафи ПДД» від МВС потрібен тільки номер автомобіля і дані водійського посвідчення, техпаспорти або ІПН на вибір. У додатку «Штрафи UA» для перевірки потрібно номер авто, дані техпаспорта та ІПН власника авто.

Після перевірки штрафів в додатку воно автоматично створює підписку на даний автомобіль, дозволяючи отримувати повідомлення про нові штрафи протягом 15 хвилин після винесення постанови.


Не пропустіть