Toyota Corolla Cross JDM буде відрізнятися від глобальної версії

Продажі нового компакт-кросовера Toyota Corolla Cross стартували ще в минулому році, але до рідного ринку модель досі не добралася. Втім, незабаром автомобіль з’явиться і в Японії, де зовні буде відрізнятися від версії, представленої на глобальному ринку.

У Мережі з’явилися перші фотографії JDM-варіанту Toyota Corolla Cross, які опублікував Інстаграм-аккаунт «indra_fathan». Якщо вірити цим знімкам, «Королла Крос» на рідному для компанії ринку буде виділятися іншими переднім бампером зі збільшеною решіткою радіатора, зміщеною трохи нижче. Фари і задні ліхтарі кросовера, в свою чергу, також виявляться незвичайними: збережуть форму, але змінять «начинку».

Ще одним цікавим моментом, який можна почерпнути з серії фотографій, є відсутність спереду традиційного логотипу «Тойота», який замінює фірмова емблема сімейства Corolla.

Чи буде якась технічна різниця між глобальним і японським варіантом «Королла Крос», не повідомляється. Швидше за все, на батьківщині автомобіль буде представлений в гібридній версії, яка вже продається в деяких інших країнах (в тому числі на Філіппінах). У ній кросовер запропонований з 1,8-літровим ДВЗ потужністю 98 кінських сил, що працює в парі з 72-сильним електричним мотором. Сумарна віддача такого тандему становить 122 «сили».

Кросовер Toyota Corolla Cross побудований на модульній платформі TNGA-C, яка лежить в основі звичайної «Королли» і кросовера C-HR. З минулого року його можна купити в Таїланді і США. На азіатському ринку кросовер продають з 1,8-літровим 140-сильним бензиновим мотором, а в Штатах з 2-літровим двигуном потужністю 169 к.с.


Не пропустіть