Skoda випустить новий компактний седан (Фото)

З’явилися шпигунські фотографії нового компактного седана чеської марки, прем’єра якого відбудеться до кінця 2021 року.

Компанія Skoda готується до випуску нового компактного седана під назвою Slavia: закамуфльований тестовий прототип моделі був помічений під час дорожніх випробувань в Чехії. Шпигунські фотографії опублікувало видання Carscoops.

Skoda Slavia створять на модульній платформі MQB A0, яка лежить в основі сучасних бюджетних моделей концерну VW, в тому числі нової Skoda Fabia і Volkswagen Polo. Імовірно, у першій Slavia запозичить ряд дизайнерських рішень на кшталт фронтальної оптики і решітки радіатора. При цьому обриси задньої частини кузова нагадують седан Volkswagen Virtus, який продають в Південній Америці.

За попередніми даними, в лінійку двигунів увійдуть 1,0-літрові трьохциліндровий турбомотор потужністю 95 і 110 к.с., що працюють разом з 6-ступінчастою «механікою» або з 7-ступінчастим “роботом” з двома зчепленнями. На вершині гами буде 1,5-літрова наддувна 150-сильна «четвірка», яка діє тільки з DSG.

На шпигунських знімках видно автомобіль з правим розташуванням керма – в Європі тестують автомобіль, призначений для індійського ринку. При цьому, як очікується, Skoda Slavia стане глобальною моделлю, яку продаватимуть в багатьох інших країнах.

Офіційна прем’єра нової Skoda Slavia повинна відбутися до кінця нинішнього року, а її продажі почнуться в 2022 році.


Не пропустіть