Volkswagen хоче придбати друге підприємство JAC Motors в Китаї

Представництво німецького автомобільного концерну Volkswagen веде переговори про покупку контрольної частки другого заводу електромобілів JAC Motors в Хефей, Китай.

Метою цього кроку для компанії є збільшення частки виробництва електромобілів в КНР. Відзначимо, що інші китайські партнери компанії, такі як FAW і SAIC Motor, не особливо позитивно висловлюються про такий розвиток подій. Зовсім недавно представника Volkswagen сказали, що заводи JAC Motors НЕ будуть безпосередньо конкурувати з іншими виробничими майданчиками.

Компанія-виробник очікує, що до 2030-го року реалізаційний показник на китайському ринку зросте з 1,4 мільйона до 12 мільйонів нових електромобілів. Приблизно 40% від продажів і близько половини всього прибутку Volkswagen отримує саме з китайського авторинку.

На сьогоднішній день Volkswagen є одним з найбільш затребуваних автовиробників в країні: в 2020-му році було продано приблизно 3,85 мільйона автомобілів. До порівняння, General Motors продали тільки 2,9 мільйона, а Toyota – 1,8 мільйона автомобілів.


Не пропустіть