SsangYong готує новий Korando: він буде справжнім позашляховиком (Фото)

Перші два покоління позашляховика SsangYong Korando були класичними рамними позашляховиками, а зараз корейська компанія пропонує виключно кросовери, в тому числі і електричні. Але незабаром дещо зміниться. Автовиробник готує новий позашляховик з індексом X200, який повинен стати духовним спадкоємцем перших «Корандо». Як буде виглядати такий автомобіль вирішили представити незалежні дизайнери порталу «CarsCoops».

В основу рендерних зображень лягли офіційні скетчі, якими SsangYong поділився цього літа. Тоді автомобіль носив заводське найменування KR10.

У дизайні нового позашляховика корейці пообіцяли застосувати новий принцип «Powered by Toughness», що втілює в собі чотири унікальні позиції: міцна архітектура, яскравий контраст, несподіване задоволення і гармонія з природою.

Новий напрямок в екстер’єрі машини можна простежити по контрастній ромбовидній радіаторні решітці, незграбних корпусах фар і витонченому капоті. Не менш цікаво виглядає передній бампер, великі протитуманні ліхтарі, а також передні крила, які візуально виступають назовні, додаючи силуету позашляховика динаміки.

В якості платформи для моделі може виступити модульна архітектура Mahindra (MEMSA) або шасі на рамі, як в Jeep Wrangler.

Під капотом позашляховика X200 очікується поява як бензинових, так і дизельних двигунів, крім яких буде запропонована і електрична силова установка. Втім, про які саме мотори йдеться – поки невідомо.

Головними конкурентами SsangYong X200 повинні стати Ford Bronco, Jeep Wrangler і Land Rover Defender. Прем’єра нового позашляховика корейського автовиробника, за чутками, відбудеться на початку 2022 року.


Не пропустіть