Оновлений Kia Seltos: відома дата прем’єри

Прем’єра кросовера Kia Seltos відбулася в 2019 році, а тепер підходить час його планового рестайлінгу. Австралійська преса з’ясувала, коли варто чекати дебюту оновленого корейського «паркетника».

За інформацією видання «CarsGuide», реформений «Селтос» на Зеленому континенті буде представлений в другій половині 2022 року. Це дає підстави припустити, що презентація моделі в Кореї відбудеться на кілька місяців раніше. Фотографій оновленого кросовера поки немає, причому не тільки шпигунських фото, але навіть тізерів, тому як буде виглядати машина залишається лише здогадуватися.

На думку австралійських журналістів, основні зміни в екстер’єрі рестайлінгового «Селтоса» відбудуться в передній частині кузова, яку можуть переробити на манер нового покоління Kia Sportage. Якщо це виявиться дійсно так, то кросовер чекає поява як мінімум інших бамперів і решітки радіатора, а в салоні цифрової комбінації приладів.

Технічні зміни австралійських Seltos можуть торкнутися продуктивності 1,6-літрової “турбочетвірки», потужність якої, за чутками, збільшиться з 177 до 199 кінських сил. Втім, говорити про те, що агрегатне оновлення відбудеться на всіх ринках, на яких представлений «паркетник», поки рано.


Не пропустіть