Позашляховик Ford Expedition 2022 дебютував в США

Американська компанія офіційно презентувала оновлений позашляховик Ford Expedition з деякими змінами в дизайні і технічній частині.

Компанія Ford офіційно представила оновлений позашляховик Expedition для ринку США, який в рамках переходу на 2022 модельних рік отримав ряд змін в екстер’єрі та салоні, а також обзавівся трасовим автопілотом і особливою модифікацією для бездоріжжя.

Так, новинка отримала два особливих виконання Timberline і Stealth Edition, де перший варіант очевидно призначається для бездоріжжя, а другий для «вуличних пригод». Представники компанії вважають, що обидва варіанти стануть ключовими для моделі, так як категорія людей у ​​віці від 30 до 40 років якраз є ключовою аудиторією для позашляховика.

Версія Timberline виділяється завдяки чорній решітці радіатора з деталями оранжевого кольору, дорожнім просвітом до 27 мм і розширеною колією, а також зміненими кутами з’їзду і в’їзду та 33-дюймовими позашляховими покришками Goodyear Wrangler AT.

В якості опції позашляховик також може отримати систему Pro Trailer Backup Assist 2.0 для більш комфортного буксирування причепа, яка використовуємо камеру заднього виду і парктроніки. Крім того за доплату пропонується пакет Heavy-Duty Trailer Tow Package, з яким Expedition може буксирувати важкі причепи масою до 4,2 тонни.


Не пропустіть