Стартувало виробництво базової версії електрокара Renault Megane E-Tech (Фото)

Новий Renault Megane E-Tech Electric знаменує початок нової ери для бренду Renault. Довгоочікуваний автомобіль зі 100% електричним компактним двигуном дебютував в ексклюзивній конфігурації. Базова версія вже вирушила на виробничу лінію.

Поява в суспільстві нового Renault Megane E-Tech викликала великі очікування. Це перший з довгого списку електромобілів нового покоління, які Renault представить найближчим часом.

Новий 100% електричний компактний автомобіль Renault стане частиною лінійки Megane як найбільш екологічний варіант мобільності. Бренд робить ставку на боротьбу в конкурентному сегменті C. Він підтримується платформою CMF-EV і використовує передові електричні технології, розроблені Renault Group. Конкурентами моделі стануть Volkswagen ID.3 або IONIQ 5.

Новий Megane E-Tech Electric дебютував в першокласній обробці. З нагоди запуску виробництва нового Megane E-Tech Electric вже можна поглянути на зовнішній вигляд базової версії, яка має світловий підпис.

Вертикальні світлодіодні ліхтарі замінили чорним пластиком. Таким чином, між фарами і світлодіодними ліхтарями, призначеними для денного водіння, існує фізичний поділ. До того ж передня частина кузова виявиться простіше. Тут буде красуватися єдиний центральний повітрозабірник з закругленими контурами.

Серійне виробництво цього нового електромобіля відбувається на заводах Renault Group в Дуе (Франція). Це один з виробничих центрів, що входять у великий промисловий комплекс Renault ElectriCity, головним героєм якого є електромобіль.


Не пропустіть