Hyundai виявила критичну несправність двигунів Tucson і Sonata

Близько 95 515 автомобілів Hyundai можуть бути відкликані через несправні підшипники шатуна, які при певних обставинах можуть призвести до займання двигуна.

Відкликання стосується 82 268 автомобілів Hyundai Tucson 2017 модельного року і 13 247 гібридів Hyundai Sonata 2017 модельного року, оснащених 2,0-літровим двигуном Nu GDI, виробленим на моторному заводі пв Ульсані (Південна Корея).

У документі, опублікованому Національним управлінням безпеки дорожнього руху, відгук пояснюється виробничим дефектом, через якого можуть передчасно зноситися шатунні підшипники, що може викликати незвичайний стукіт двигуна і включеня на панелі приладів контрольної лампи тиску масла.

Якщо автомобіль постійно експлуатується в такому стані, блок двигуна може бути пошкоджений, що може привести до витоку масла і, в кінцевому підсумку, до займання. Однак більш імовірно, що двигун просто затихне, і, якщо це станеться на швидкості, може збільшитися ризик аварії.

Hyundai America повідомить власників постраждалих автомобілів, яким буде запропоновано повернути їх дилеру для огляду. Якщо буде виявлено будь-яке пошкодження підшипника, двигун буде замінений на новий. На додаток до цього, всі порушені автомобілі отримають оновлення програмного забезпечення управління двигуном з новим датчиком виявлення детонації. Процедура буде проведена безкоштовно, і всі власники, які вже відремонтували свої двигуни, отримають компенсацію.


Не пропустіть