У Китаї випустили новий ультрабюджетний електрокар (Фото)

Китайський автопром продовжує розширювати список доступних на місцевому ринку електричних моделей. Компанія Hongrui розробила новий електромобіль зі важкою для нас назвою Xiaohu Tiger. Автомобіль позиціонується як сімейний електрокар за невеликі гроші, за який будуть просити 29 тисяч 900 юанів або 123 тисяч гривень за поточним курсом.

Довжина 2-місної версії Hongrui Xiaohu Tiger становить менше 3 метрів, а в 5-місцевому дорівнює 3,4-метрам при колісній базі в 1980 і 2440 мм відповідно. Максимальний об’єм багажного відділення більш місткого варіанту дорівнює 681 літри.

Заради економії простору в салоні було вирішено не встановлювати центральний тунель. Незважаючи на невисоку ціну, на передній панелі розробники розмістили модний кластер з дисплеєм мультимедійної системи і цифрову «приборку», а на центральній консолі відвели місце для кнопок управління трансмісією.

В арсенал моделі увійшли такі опції, як: камера заднього виду з динамічними лініями розмітки, подушки безпеки водія і переднього пасажира, система контролю тиску в шинах, система ABS і система розподілу гальмівних зусиль.

Приводиться в рух сітікар електромотором потужністю 41 к.с., який живиться від батареї ємністю 11,8 кВт/год. Заявлений запас ходу Hongrui Xiaohu Tiger дорівнює 170 км за застарілим циклом NEDC. У 5-дверному виконанні потужність силової установки моделі збільшена до 46 к.с., але з втратою 10 км пробігу на повному заряді батареї.

Прийом замовлень на першу партію дешевого електромобіля Hongrui, що складається з 500 машин, стартує в жовтні.


Не пропустіть