Новий хетчбек DS 4 2021 року виходить на ринок (Фото)

Компанія DS продовжує поширення асортименту своєї моделі DS 4 на нові європейські ринки і якщо раніше цей автомобіль можна було замовити в Великобританії тільки в одній версії під назвою “La Premiere”, за 39 950 фунтів стерлінгів, то тепер модельна лінійка крос – хетча змінилася і з’явилися більш дешеві варіанти. Відтепер французький автомобіль доступний в трьох додаткових основних рівнях обробки: Base, Performance Line і Cross. При цьому версія Cross також відрізняється трьома різними наборами обладнання, які отримали назву Bastille +, Trocadero і Rivoli.

Найдешевший з цих варіантів DS 4 Bastille + запропонований за 25 350 фунтів стерлінгів. Його відрізняє хромована зовнішня обробка і корпуси дзеркал, пофарбовані в чорний глянець. Крім того, модель стандартно поставляється з повністю світлодіодною оптикою, 17-дюймовими колісними дисками, паркувальними датчиками і камерою заднього виду. Салон буде оброблений тканиною, а крім цього, в ньому буде присутній 7-дюймова цифрова приладова панель і мультимедіа з сенсорним екраном діагональ якого становить 10 дюймів.

Далі йде варіант Trocadero, вартість якого становить 28 850 фунтів. Даний варіант отримує збільшені до 19 дюймів легкосплавні колісні диски, хромовану радіаторну решітку, а сидіння в салоні отримали унікальну тканинну обробку. Серед високотехнологічного оснащення можна відзначити штатну навігаційну систему, а також природне розпізнавання голосових команд.

Топовий варіант називається DS Rivoli і він оцінений виробником в 35 150 фунтів. І тут дане збільшення ціни в першу чергу обумовлено тим, що автомобіль не пропонується з бензиновим двигуном на 128 к.с., тобто з найслабшим мотором для всієї лінійки DS 4. Однак, даний варіант також може похвалитися 19-дюймовими дисками коліс, світлодіодною оптикою з матричною технологією, чорною оббивкою салону, а також системою напівавтономного водіння другого рівня з адаптивним круїз-контролем.


Не пропустіть