Kia Niro нового покоління розсекретили на фото

Фотошпигунам вдалося непомітно сфотографувати новинку.

У Мережі з’явилося фото, на якому продемонстрований Kia Niro другої генерації абсолютно без камуфляжу. Модель на даний момент отримала кодову назву SG2. До слова, в об’єктиви фотошпигунів потрапив не тільки екстер’єр новинки, дизайн якого заснований на концепті HabaNiro, але і її салон. Треба відзначити, що останній виконаний в стилі Porsche, а також поєднує в собі риси EV6 і Sportage.

Нагадаємо, що новий Kia Niro отримає п’ятидверний кузов з більш спортивним дизайном, а також буде відрізнятися від попередника збільшеною довжиною. Таким чином, новинка буде пропонуватися більше місця в салоні. Серед особливостей відзначимо короткі обвіси і задні ліхтарі у формі бумеранга, які були перенесені з концепту. Очікується, що новинка дебютує в поточному році як модель 2022 року.

Що стосується HabaNiro Concept, який ліг в основу другої генерації Niro, то це перший автомобіль Kia за останній час, який відмовився від фірмової решітки радіатора з тигровим носом, натомість отримавши передню частину, яка, за словами Kia, нагадує морду акули.


Не пропустіть