Водії зможуть відстежувати камери на дорогах

В сервісі «Штрафи UA» незабаром з’явиться нова функція. Завдяки ній водії зможуть бачити камери відеофіксації порушень ПДР на мапі міста та навіть користуватися їх статистикою. Можливо, це відбудеться вже на початку 2022 року. Функція дозволить водіям вибрати найбезпечніший маршрут і змінювати стиль водіння в небезпечних районах міста.

Ситуація неоднозначна: з одного боку, водії починають усвідомлювати проблему, стають більш дисциплінованими та заводять звичку перевіряти наявність штрафів. А з іншого – після встановлення камер водії стикаються з тим, що рухаючись по дорозі, де є ​​камера, вони не завжди можуть зрозуміти, чи скоєно порушення та чи буде винесено постановлення, що посилює стрес під час їзди.

«Щоб їзда була максимально комфортною та безпечною, ми вирішили включити в наш додаток, окрім основних функцій перевірки та миттєвої сплати штрафів, функцію, яка дозволить водієві бачити загальну статистику порушень на дорогах, де встановлені камери та статистику своїх порушень у цих місцях» – сказав Денис Дмитров, засновник групи компаній «Штрафи UA».


Не пропустіть