Tesla набрала попередніх замовлень на Cybertruck на 80 мільярдів доларів

Компанія Tesla зібрала рекордну кількість замовлень на пікап Cybertruck. Як повідомляє Electrek, з моменту прем’єри кутастого електрокара два роки тому заявки на покупку залишили майже 1,27 мільйона осіб, які заплатили по 100 доларів кожен, і черга продовжує збільшуватися. Невідомо, чи всі вони викуплятимуть свої автомобілі, коли Tesla нарешті почне виробництво, але тільки на заявках компанія вже заробила 127 мільйонів доларів.

Якщо всі 1,27 мільйона Cybertruck буде викуплено, виручка Tesla складе близько 80 мільярдів доларів, підрахували аналітики. Скільки резервацій завершаться реальною покупкою, незрозуміло, як і термін, у який компанія зможе їх виконати. Враховуючи те, що збірку пікапа вже неодноразово переносили – в тому числі через дефіцит комплектуючих – на випуск такої кількості екземплярів можуть піти роки. За останніми даними, масове складання стартує лише 2023 року.

У базовій версії з одним двигуном на задній осі Tesla Cybertruck коштує 39 900 доларів. За підрахунками, таку модифікацію обрали лише 7,2% з тих, хто оформив бронь. Двомоторну версію за $49 900 замовили 47,7% потенційних клієнтів, а топову тримоторну вартістю $69 900 доларів  – 45,1%. Оснастити свій Cybertruck автопілотом Full Self Driving, доплативши 7571 долар готові 70,6%.

Навіть якщо половина клієнтів заплатить за «живі» пікапи повністю, їх кількість втричі перевищить кількість власників Ford F-150 Lightning. Електричний Ford, який дебютував у травні, зарезервували майже 200 тисяч осіб, а Cybertruck зібрав 250 тисяч заявок лише за перший тиждень після прем’єри. Однак, на відміну від Tesla, Ford вже поставив свій пікап на конвеєр і почне відправляти перші машини покупцям навесні 2022 року.

Джерело Мотор

Не пропустіть