Новий мінівен Toyota Noah: дизайн розкритий до прем’єри

У Мережу втекли фотографії з офіційної брошури нового покоління середньорозмірного мінівену Noah. Четверта генерація японської моделі отримає модернізований зовнішній вигляд, змінить платформу та стане повністю гібридним.

Судячи з зображень, укладених в офіційному каталозі Toyota, який став надбанням громадськості, новий Noah матиме дизайн, витриманий у стилі «старших» моделей Alphard і Hiace. Автомобілю дістануться нові пропорції кузова, обвіси стануть більшими, а площа скління буде збільшена.

Передбачається, що новий Toyota Noah збереже 7 або 8-місні варіанти компонування салону, а також габаритну довжину в 4700 мм. Як платформа для моделі виступить сучасна база TNGA (Toyota New Global Platform), що лежить в основі всіх останніх моделей японського автовиробника.

Лінійка двигунів моделі в такому разі міститиме 150-сильний бензиновий «атмосферник», що працює в парі з клинопасовим варіатором, а також гібридну силову установку на базі 1,8-літрового ДВЗ. Остання повинна додати як з погляду потужності електродвигуна, так і ємності акумулятора. Не виключений і варіант з повним електричним приводом.

Раніше стало відомо про те, що “Тойота” планує відмовитися від виробництва трьох різних моделей з однаковими характеристиками. На сьогоднішній день у лінійці Toyota є три «однокорені» моделі: Noah, Voxy та Esquire, але залишиться лише перша. Виробництво розкішного мінівену Esquire припинять до кінця 2021 року, а Voxy замінять на версію Noah Custom, що відрізняється від простого “Ною” спеціальним оформленням “передка”.

Прийом замовлень на новий Toyota Noah у Японії розпочнеться з 8 грудня. «Живі» продажі моделі стартують у 2022 році.


Не пропустіть