Як Київ страждає від «тіньових» паркувальників

Нові правила паркування не рятують столичних водіїв від погроз та вимагання готівки з боку тіньових паркувальників. Їх бізнес продовжує процвітати на центральних вулицях Києва, біля торгівельних центрів та ресторанів, і навіть на легальних парковках, де працюють термінали. За підрахунками фахівців, міський бюджет через чорних паркувальників втрачає щороку десятки мільйонів гривень.

Про це повідомляє MMR.net.ua з посиланням на КП «Київтранспарксервіс».

Останнім часом КМДА активно створює зони для паркування й легальних паркувальників в столиці вже декілька років немає. Натомість сплата за паркування здійснюється тільки через офіційні паркомати чи електронні застосунки.

Представники «Київтранспарксервіс» стверджують, що впливати на тіньових паркувальників вони не мають можливості.

«Повноваження щодо здійснення превентивної діяльності таких осіб відноситься до сфери повноважень Національної поліції України. Ми, зі свого боку, здійснюємо постійний контроль та моніторинг на наявність таких фактів», — прокоментував Євген Псьол, заступник директора КП «Київтранспарксервіс».

З огляду на ситуацію водіям варто вимагати касовий чек по факту придбання талона на парковку, а у випадку його відсутності — відмовлятися від сплати послуг таких паркувальників.


Не пропустіть