Знаменитий європейський автовиробник повністю відмовиться від ДВЗ

Автовиробник Renault побудував нову концепцію реалізації транспортних засобів. Вже до 2030 року на ринок Європи виходитимуть лише електрокари.

Renault – одна з перших компаній, які переходять на електрокари за короткий термін. Лука де Мео, який обіймає посаду генерального директора, заявив, що вже до 2030 року виробник випускатиме для ринку Європи лише електрифіковані автомобілі. Ця заява вкотре наголошує на прагненні бренду до розвитку стратегії Renaulution. У її рамках компанія поступово відмовлятиметься від ДВЗ і знижуватиме вуглецевий слід.

Після 2030 року марка Renault займатиметься реалізацією транспортних засобів з ДВЗ, але лише на деяких ринках. Є ймовірність, що це робитимуть під румунською маркою Dacia. Остання, як зазначає керівник бренду, буде переведена на випуск електромобілів пізніше за всіх інших. Тільки так можна буде закріпити роль виробника оптимальних, з погляду співвідношення ціни та якості, автомобілів.

Нагадаємо, що до 2025 року компанія Renault випустить нові електрокари. Першим у лінійці стане Renault Megane E-Tech Electric. Після цього на ринок повинні вийти моделі Renault 5 і Renault 4. У стратегії є ще 2 автомобілі із сегмента EV, але виробник їх поки що не анонсував.


Не пропустіть