Українські митники за три місяця вилучили автомобілів на 155 млн грн

Вітчизняна митниця з початку повномасштабного вторгнення російської армії через різні порушення вилучила понад тисячу автомобілів, які хотіли ввезти до нашої країни.

Про це повідомляє MMR з посиланням на повідомлення Державної митної служби України.

Так, відомство передало на потреби оборонців України 1140 автомобілів.

Також зазначається, що загальна вартість переданих українським захисникам автомобілів становить близько 155 млн гривень. Крім того, з початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну українські митники передали на потреби Збройних сил України понад 100 тисяч одиниць запчастин для автомобілів, які намагалися незаконно ввезти до нашої країни. Їхня загальна вартість становить близько 5,8 млн гривень.

«Конфісковане та таке, що на інших законних підставах перейшло у власність держави, майно передається Збройним Силам України та правоохоронним органам згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.02.2022 № 186-р «Про передачу майна для потреб Збройних Сил», а також відповідно до рішень військового командування про примусове відчуження або вилучення майна, прийнятих на підставі приписів Закону України «Про правовий режим воєнного стану», – йдеться у повідомленні.


Не пропустіть