Знамениті мотоцикли Jawa повертаються (Фото)

Мотоцикли марки Jawa після багаторічної перерви повернулись в Європу. Таке сенсаційне повідомлення надійшло від індійського власника – корпорації Mahindra, повідомляє Омоймот. З 2020 року покупцям доступні три моделі: безпосередньо Jawa, Forty Two і Perak, пише autocentre.ua.

Усі ці нові мотоцикли відрізняються класичним дизайном і оснащені одноциліндровим двигуном з водяним охолодженням і відповідають екологічним стандартам Євро 5.

Моделі Jawa і Forty Two укомплектовані мотором робочим об’ємом 293 см куб. і потужністю 27 к.с., з максимальним крутильним моментом 28 Нм. А от для моделі Peak уготований серйозніший агрегат – на 334 “кубика” в 30 “конячок” і 31 Нм.

Зазначається, що ці мотоцикли на європейському ринку стануть конкурентами таким класичним моделям, як Triumph і Royal Enfield, але будуть дешевшими за них. Для прикладу, у себе на батьківщині мотоцикл Perak коштує в «офіціалів» 164 тис. індійських рупій, що дорівнює 2167 доларам США.

Нагадаємо, що легендарний чеський виробник мотоциклів Jawa знову відродився після того, як його викупила фірма Classic Legends Pvt. Ltd., дочірня компанія Mahindra Group. Гігантові належить 60% акцій, ще 40% перебувають у підприємців, один з яких є сином Рустамі Ірані, засновника компанії Ideal Jawa.

Зазначимо також, що крім марки Jawa, концерн Mahindra володіє такими мотоциклетними марками, як BSA, Yezdi і Peugeot, а також виробляє мототехніку під власним брендом Mahindra.


Не пропустіть