За старий Land Cruiser 80 у США хочуть виручити 110 000 доларів (Фото)

Автомобіль встиг наїздити лише 7500 кілометрів.

Нещодавно на один з каліфорнійських аукціонів виставили на продаж Toyota Land Cruiser 80. Цей автомобіль є справді легендарним, адже багато автовласників вважають його найкращим авто для бездоріжжя всіх часів. Це пов’язано з тим, що машина має підвищений комфорт у порівнянні зі своїми однокласниками, але при цьому є настільки ж надійною та прохідною як простіші джипи тих років.

Цей автомобіль досі популярний і за деякі екземпляри в хорошому стані власники просять чималі гроші. Так, наприклад, в Україні за найдорожчою Land Cruiser 1995 р.в. хочуть $27800. За ці гроші в Україні можна розглядати не те що гарне вживане авто, а й поглянути у бік нових автомобілів. Водночас, власник Land Cruiser з Плізантону в штаті Каліфорнія в США виставив своє авто на аукціоні Bring A Trailer за 110 000 доларів.

За автомобіль просять так мало недарма. По-перше, він випущений у 1997 році, який був останнім для цієї моделі. По-друге, автомобіль має фірмовий перламутрово-білий колір, а також систему ABS та міжосьовий диференціал із блокуванням заднього мосту.

По-третє, під час перевірки автомобіля по Carfax не показує жодних ДТП. Машина була зареєстрована в Каліфорнії з моменту покупки до 2021 року і весь цей час авто було на одного власника. Всього за 26 років автомобіль проїхав трохи менше ніж 4700 миль (7500 км), тому його можна сміливо віднести до категорії “капсули часу”.

Джерело auto.bigmir.net

Не пропустіть