Компанія Hyundai представила новий Tucson 2024

Hyundai Motor America оголосила про майбутній випуск нових моделей своїх автомобілів, серед яких Hyundai Tucson 2024 модельного року.

Hyundai Tucson 2024 року зазнав багатьох змін і отримав нову трансмісію для старшої версії N Line. Старий 2,5-літровий чотирициліндровий двигун потужністю 187 к.с. з крутним моментом 241 Нм був замінений гібридною силовою установкою на базі 1,6-літрового турбованого двигуна потужністю 180 к.с. з 264 Нм крутного моменту.

Крім двигунів, Tucson 2024 року отримав оновлену палітру кольорів і додаткове обладнання для забезпечення безпеки. Це нові задні бічні подушки безпеки, переднатягувачі задніх ременів безпеки та обмежувачі навантаження, а також кермо з тактильним зворотним зв’язком.

10-колірна система навколишнього освітлення була замінена новою 64-колірною системою, а гібридні варіанти тепер отримують GPS-навігацію в стандартних версіях.

У комплектаціях SEL та вище також є двозонна автоматична система клімат-контролю з функцією автоматичного запобігання запотіванню.

Джерело ampercar.com

Не пропустіть