В Україні з’явився найекстремальніший і найдорожчий “Гелендваген”

У Києві помітили новітній брутальний Mercedes-AMG G63 4×4².

Це перший такий позашляховик в Україні, повідомляє сайт ТопЖир.

Новий Mercedes-AMG G63 4×4² — екстремальна версія моделі для важкого бездоріжжя. Це наступник Mercedes G500 4×4², що став набагато потужнішим. Українські ціни на модель ще не оголошені, але за кордоном вона коштує близько $350 000 і це найдорожчий “Гелендваген” (якщо не брати до уваги тюнінговані версії).
В Україні з’явився найекстремальніший і найдорожчий “Гелендваген”
Річ у тім, що тепер в основі авто лежить заряджений Mercedes-AMG G63, а це означає, що його оснастили 4,0-літровим V8 твін-турбо потужністю 585 к.с. і 9-ступінчастою автоматичною КПП. Він розганяється до 100 км/год за 4,6 с, а максимальна швидкість обмежена на позначці 210 км/год.

Головна особливість Mercedes-AMG G63 4×4² — спеціальні портальні мости, завдяки яким кліренс зріс до 351 мм. Новий “Гелендваген” здатний долати броди глибиною до 91 см. Звісно ж, збережено знижений ряд трансмісії і блокування диференціалів.

Крім того, встановлено величезні 22-дюймові позашляхові шини, для яких знадобилися карбонові розширювачі арок. На даху з’явилися багажник і додаткова діодна оптика. В оздобленні салону використані шкіра, алькантара та алюміній.

Джерело focus.ua

Не пропустіть