Новий Toyota Land Cruiser Prado: розкрито інформацію про його двигуни

Незабаром після публікації офіційного тизера нового Land Cruiser Prado для ринку США Toyota підтвердила тісний зв’язок цієї моделі з недавно зміненим поколінням Lexus GX. Втім, незважаючи на те, що обидва споріднені позашляховики будуть побудовані на єдиній платформі, лінійка двигунів у них відрізнятиметься.

У мережу просочився офіційний документ з підписом представників Toyota, в якому йдеться про три варіанти 4-циліндрового силового агрегату для нового Prado.

Це 2,8-літровий турбодизельний двигун 1GD-FTW від Hilux і Fortuner, 2,4-літровий бензиновий турбомотор, запозичений у Tacoma і Kluger, а також атмосферний 2,7-літровий бензиновий агрегат 2TR-FE.

Таким чином, якщо вірити цим даними, 3,4-літрового бензинового твін-турбованого мотора, який дістався Lexus GX, новий «Прадо» в США не матиме.

Водночас, залежно від ринку, знаменитий позашляховик Toyota матиме власну назву. Як альтернативу імені Prado буде використовуватися індекс 250 Series.

За неофіційною інформацією, європейська версія «молодшого» Land Cruiser стане на конвеєр у листопаді 2023 року, тоді як у США прем’єра позашляховика може відбутися трохи раніше (приблизно через кілька місяців).


Не пропустіть