Сервісні центри МВС уже видали понад 200 тисяч посвідчень водія уперше

На 200 тисяч водіїв в Україні уже стало більше цього року. За період із 1 січня до 24 липня усі сервісні центри МВС, які надають послуги, видали 203 254 посвідчення водія вперше.

Про це повідомляє MMR із посиланням на Головний сервісний центр МВС.

Для того, щоб це стало можливим сервісні центри МВС, де є екзаменація, провели понад 473 тисячі теоретичних іспитів та майже 486 тисяч практичних іспитів. Наразі розпочато проєкт із оптимізації екзаменаційної діяльності для отримання права керувати транспортними засобами.

«У класах для теоретичних іспитів у сервісних центрах МВС з’являються такі системи аудіо- та відеофіксації, які унеможливлюють існування «сліпих зон». Авто сервісних центрів МВС для складання іспитів поки однієї з категорій — категорії В — обладнують трекерами, додатковими камерами та мікрофонами, щоб також звести можливість виникнення спірних питань до нуля. Таким чином кандидати у водії отримують більше інструментів для оскарження результатів іспиту, якщо це потрібно. А екзаменатори мають запис із різних ракурсів усього, що відбувалось в салоні транспортного засобу під час іспиту», – йдеться у повідомленні.

Першими у проєкті із забезпечення прозорих умов складання іспитів були Київська, Львівська, Вінницька та Одеська області. Тепер до них із 3 серпня долучаються ще Сумська, Рівненська, Житомирська та Кіровоградська області.


Не пропустіть