Стало відомо, що може змінитися в складання іспитів для отримання прав водія

Головний сервісний центр МВС повідомив про нові правила складання іспитів для отримання прав водія українцями.

Законопроект №7354 був підтриманий Верховною Радою України щодо 271 голосу «за». Закон передбачає, що тепер люди можуть самостійно готуватись до теоретичного іспиту у сервісному центрі МВС. Також він запроваджує адміністративну відповідальність для тих, хто порушує правила підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами.

Закон потребує процедури підписання та опублікування, а нові правила стосуються адміністративної відповідальності, підготовки водіїв та державної акредитації навчальних закладів. Ці зміни набудуть чинності після оприлюднення, і зміни щодо самопідготовки почнуть діяти не раніше листопада.

Згідно зі змінами, кандидати на отримання прав водія матимуть можливість обрати, як готуватися до першого іспиту — самостійно або в автошколі. На теоретичний курс підготовки в автошколі передбачено 64 години лекцій. Без свідоцтва про закінчення такого курсу в автошколі кандидати не зможуть складати теоретичний іспит у сервісних центрах МВС.

Інші правила отримання прав водія залишаться без змін, деякі з них вимагатимуть звернутися до акредитованих навчальних закладів для проходження практичного курсу підготовки. Поки кандидат не склав успішно теоретичний іспит у сервісному центрі МВС, не допускається до практичної підготовки та не отримує прав водія.

Джерело nnews.com.ua

Не пропустіть