Став відомий список авто, які Японія заборонила до ввезення в рф

Опубліковано список автомобілів, які Японія заборонила до ввезення до росії. Під заборону потраплять нові та вживані машини з двигуном об’ємом понад 1,9 літра, гібриди та електромобілі. Під забороною опинилися популярні моделі Toyota, Mazda, Nissan, Honda та інші.

До списку заборонених до експорту автомобілів потрапили Toyota Prius, Camry, Land Cruiser та RAV4, Lexus RX, Honda Fit Shuttle та Mazda CX-5 та інші. Втім, зовсім без японських машин росіяни схоже не залишаться — їхні постачання можуть здійснюватись через треті країни, наприклад Монголію, Киргистан, або Казахстан. Втім, це призведе до збільшення їх цін.

Росія є для Японії одним із найбільших ринків збуту, особливо автомобілів із пробігом понад 5-10 років, які на японському ринку вважаються неліквідними, — констатують експерти ринку. Ця заборона вплине на імпорт таких машин лише на ринок Далекого Сходу, оскільки там найбільш лояльна до японського автопрому аудиторія. А от виграють від заборони на експорт японських машин китайські автовиробники, оскільки вони спочатку були націлені на ту частку ринку, яку займали моделі японських брендів. Крім того, може збільшитися і імпорт вживаних авто з Китаю. Все іде до того, що у перспективі, РФ стане найбільшим споживачем китайського автопрому в світі.

Джерело autoconsulting.com.ua

Не пропустіть