Maserati анонсувала суперкар MCXtrema

Компанія Maserati анонсувала суперкар MCXtrema, який стане першою моделлю нової програми по випуску ексклюзивних автомобілів.

Новинка, яка раніше була відома як Project24, стане екстремальною версією дорожнього спорткара Maserati MC20. Модель не отримає сертифікації для загального користування та для офіційних гонок і буде допущена тільки для експлуатації в рамках трек-днів.

Автомобіль, над яким працювали фахівці Maserati Centro Stile, отримав карбоновий монокок і повністю новий вуглепластиковий кузов з розвиненою аеродинамікою, світлодіодною оптикою і скла з лексана. Купе оснастили 740-сильним 3-літровим турбомотором V6, який поєднується з 6-ступінчатою секвентальною гоночною коробкою передач і заднім приводом.

Машина має регульовану підвіску і стабілізатори поперечної стійкості, карбоново-керамічні гальма Brembo, 18-дюймові колеса з центральною гайкою і покришками-сліками. Суперкар оснащений сертифікованими системами безпеки Міжнародної автомобільної федерації FIA.

В оснащенні включені вбудовані пневмодомкрати, кондиціонер, система телеметрії, гоночне сидіння з 6-ти точковими ремнями безпеки, регульована рульова колонка і педальний вузол. В якості опцій запропоновані пасажирське сидіння, камера заднього виду, система контролю тиску в шинах та інше обладнання.


Не пропустіть