BMW представить електромобіль нової ери

BMW Neue Klasse є майбутнім електромобілем для німецької компанії. Платформа, призначена для моделей із батарейним живленням із революційними рішеннями, послужить основою для різних моделей. Баварський автовиробник має намір представити перший концепт на її основі 2 вересня, за 2 дні до відкриття дверей Мюнхенського автосалону 2023 року.

За словами Олівера Ципсе, генерального директора компанії, BMW Vision Neue Klasse – седан з розмірами, аналогічними розмірам 3 Series – матиме стиль, дуже схожий на стиль серійної моделі, виробництво якої розпочнеться у 2025 році на заводі в Дебрецені в Угорщині та продовжиться у Мюнхені 2026 року. У тому ж році, щоб відсвяткувати 20-річчя альянсу BMW Brilliance, Neue Klasse також проводитиметься в Шеньяні, Китай.

Згідно з останніми оцінками BMW, постачання клієнтам в автомобільному сегменті мають показати “солідне” і вже не “незначне” зростання порівняно з рівнем попереднього року. Очікується, що в автомобільному сегменті рентабельність EBIT за весь 2023 буде перебувати в коридорі від 9% до 10,5%, а не від 8% до 10%, а рентабельність інвестованого капіталу (RoCE) повинна становити від 18% до 22%, а не від 15% до 20%.


Не пропустіть