Компанія Haval опублікувала офіційні фотографії нового кросовера Raptor

Great Wall Motors опублікувала офіційні зображення свого нового кросовера Haval Raptor. Очікується, що його ціна складе від 27 800 доларів, а представлять його на автосалоні Ченду наприкінці цього місяця.

Це гібридний компактний міський кросовер, який має розміри 4680х1916х1822 мм, а колісна база дорівнює 2738 мм. Крім того, зовнішнє запасне колесо збільшує довжину автомобіля ще на 120 мм, у результаті його довжина становить 4800 мм.

Haval Raptor пропонуватиме дві версії потужності: базову та потужну на базі гібридної системи Hi4 від Great Wall Motors, що складається з двигуна об’ємом 1,5 дюйми та двох електродвигунів. Базова версія має комбіновану потужність 377 к.с. та батарею ємністю 19,09 кВт•год, що забезпечує запас ходу на чистій електротязі 102 км. Потужна версія має комбіновану потужність 383 кВт у поєднанні з акумуляторною батареєю ємністю 27,54 кВт•год, що забезпечує запас ходу електротягою 145 км. Обидві версії мають комбінований момент, що крутить, 750 Нм.

Передня решітка має прямокутну форму, прикрашену зачорненими горизонтальними планками. Сріблястий логотип Haval розташований у центрі решітки радіатора. Світлодіодні фари з обох боків мають круглу форму.

Салон отримав чорну центральну консоль, чорні шкіряні сидіння з чорним рядком та чорний матеріал на оббивці дверей. Інші характеристики будуть оголошені пізніше.


Не пропустіть