До України завезли новий недорогий електромобіль відомої марки (Фото)

До України завезли перші екземпляри кросоверів Mitsubishi Airtrek. Це досить доступний електромобіль у межах свого сегмента. До того ж у моделі цікаві та конкурентоспроможні характеристики.

З новим Mitsubishi Airtrek 2023 модельного року японська компанія знову спробує посісти позиції в секторі масових електрокарів. Минулого разу щось подібне робили понад 10 років тому. Інформація про кросовер Airtrek в Україні з’явилася на Auto.ria.

На момент написання публікації у продажу доступні три екземпляри у різних містах України. Ціни стартують від 34 500 доларів. Дуже приваблива пропозиція у сегменті. До того ж у машини цікаві характеристики.

Так, запас ходу після повного заряджання становить 520 км. Потужність силової установки складає 224 к.с., а максимальна швидкість обмежена 175 км/год. В оснащенні – підігрів та вентиляція крісел, камери кругового огляду, електропривод сидінь та двері багажника, адаптивний круїз-контроль.

Офіційно українське представництво Mitsubishi не продає Airtrek. Ці автомобілі сторонні продавці ввозять до нашої країни з Китаю, як і багато інших електромобілів.

Джерело autotheme.info

Не пропустіть