В Україні знайшли дешевий Ford, за яким ганяються колекціонери (Фото)

В Україні знайшли Ford Mustang GT 1993 року. Це дешевий класичний автомобіль, який постійно дорожчає – за ним буквально ганяються колекціонери, щоб отримати найкращий екземпляр. Машину показали на фото.

Про надзвичайно рідкісну знахідку повідомляє ТопЖир. Машину сфотографували в Одесі. Місто відоме концентрацією особливих транспортних засобів. Цей Mustang – рідкісний для України автомобіль.

У нас набагато популярніші машини пізніших, п’ятого та шостого, поколінь. Як правило, Ford Mustang 3 покоління рідко залишають межі США, але домашньому ринку досить популярні.

Модифікація Mustang GT, яку знайшли в Україні, свого часу була топовою для моделі. Нині такі моделі вважаються дешевою класикою. У середньому добрі екземпляри сьогодні продають по 20 000 доларів.

Однак за останні 5 років Ford Mustang GT третього покоління подорожчали вдвічі! Це пов’язано з великим інтересом колекціонерів.

GT оснащений двигуном V8 об’ємом 5 л потужністю 228 к.с. Розгін до 100 км/год займає лише 7 секунд, а максимальна швидкість перевищує 200 км/год.

Джерело obozrevatel.com

Не пропустіть