Українська компанія представила компактний електрокар для евакуації

Крім броньованих машин на фронті також гостро потребують легкої та маневреної техніки.

В Україні продовжують створювати незвичайну та цікаву техніку для потреб ЗСУ. Одним зі зразків такої техніки можна вважати евакуаційний баггі Crafter HIMAKS. На цей раз електробайк для евакуації поранених створили інженери з компанії Emobili. Основою для нової техніки послужив квадроцикл Crafter Ranger.

Машина Crafter HIMAKS є досить простим, але водночас дуже практичним рішенням. Так, ззаду біля квадроцикла розмістили спеціальну багажну платформу, на якій можна розмістити пластикові ноші для пораненого. Фактично це є допрацьованою вантажною версією квадроцикла з відкидними бортами та підтримкою для нош.

Водночас враховуючи довжину квадроцикла, ноші тут розміщуються не вздовж, а впоперек. Екіпаж квадроцикла складається з двох осіб — водія та медика/супроводжуючого. Якщо ззаду немає пораненого, то квадроцикл здатний перевезти трьох людей, а також якийсь вантаж. Загальна вантажопідйомність квадроцикла – 300 кг.

Акумулятори електричного квадроцикла здатні забезпечити до 150 км пробігу. Заміна акумулятора максимально проста та займає до 15-20 секунд. На передовій, акумулятори квадроцикла можуть використовувати як павербанки. Які двигуни стоять на електробайку – загадка.

Цінник на таку техніку стартує від 400 000 гривень, але все залежить від комплектації. Так, вантажно-пасажирська версія коштуватиме 430 000 гривень, а версія з тактичним дахом – 460 000 гривень.

Джерело bigmir.net

Не пропустіть