Назвали німецькі автомобілі, які не рекомендують купувати навіть самі німці

Відомі німецькі автовиробники мають давню репутацію завдяки винятковій інженерній майстерності та високій якості. Проте останнім часом спостерігається падіння надійності, що змушує експертів галузі застерігати споживачів щодо певних моделей. Давайте заглибимось у ці проблемні автомобілі та розберемо проблеми, які їх турбують.

Audi R8, TT та Volkswagen Sharan: Спотикання на шляху до благодаті

Навіть такі преміальні бренди, як Audi та Volkswagen, не застраховані від проблем з надійністю. Колись знамениті Audi R8 і TT, відомі своєю доблестю і продуктивністю, зіткнулися з ускладненнями, які заплямували їхнє становище на ринку.

Так само і Volkswagen Sharan, якому колись довіряли, встиг зажити недоброї слави одного з найбільш проблемних автомобілів – невтішний факт, на який звернула увагу авторитетна агенція TÜV.

Проблеми з двигуном: BMW N63B44 та VAG EA888

Двигун BMW N63B44 опинився під невпинним контролем експертів AutoBild. Незважаючи на численні вдосконалення, двигун V8 з подвійним турбонаддувом продовжує боротися з такими проблемами, як підтікання інжектора та гідроудари. Крім того, він здобув недобру славу через свій ненаситний апетит до оливи.

Автомобілі Volkswagen Auto Group (VAG) з 1,8- та 2-літровими двигунами EA888 також мають спільну рису – підвищене споживання оливи. Незважаючи на те, що ця проблема передається через численні покоління, вона виявилася нерозв’язною.

Проблема передчасного зносу ланцюга газорозподільного механізму, що є синонімом зниження довговічності, зберігається навіть у моделях Audi, відомих своєю надійністю.

Ненадійні моделі: A6, Opel Astra та інші

Audi A6, що випускався з 2011 по 2018 рік, був визнаний ненадійним вимогливими експертами порталу What Car. Слабкий ланцюг ГРМ у поєднанні з частими електричними несправностями сприяли погіршенню її іміджу. З аналогічними проблемами зіткнувся і Opel, в тому числі його широко популярна модель Astra.

Проблеми з двигуном Opel: Прокладки, поршні та ланцюги ГРМ

Автомобілі Opel, вироблені до 2015 року, особливо з 1,4-літровим двигуном, регулярно стикаються з проблемами, пов’язаними з двигуном.

Прискорене висихання прокладок в теплообміннику призводить до змішування оливи з антифризом. Сприйнятливість до слабких поршнів, подовжених ланцюгів ГРМ і несправностей системи охолодження ще більше ускладнює випробування.

Інші проблемні німецькі моделі

Кросовери BMW X3, починаючи з 2009 року, зазнали несхвалення німецького автомобільного клубу ADAC через періодичні відмови турбонагнітача та стартера.

Тим часом Mercedes-Benz E-Class, зокрема модель E200, стикається з проблемою застарілих ланцюгів ГРМ, схожих на велосипедні ланцюги.

Електричні збої постійно дошкуляють Mercedes-Benz A-Class, починаючи з 2018 модельного року. Власники Mercedes-Benz GLA після 2012 року випуску також стикаються з проблемами, пов’язаними з ланцюгом ГРМ.

Недоліки контролю якості та збірки

Окрім механічних проблем, німецька автомобільна промисловість стикається з проблемами при складанні. Розбіжності у вирівнюванні кузова, скрипучі панелі, від’єднані пластикові компоненти та несправна електроніка перетворилися на прикру норму. Навіть такі розкішні марки, як Maybach, опинилися в пастці цих дефектів.

Занепад німецької автомобільної промисловості помітний у зростанні кількості моделей, що мають проблеми з надійністю. Від Audi і BMW до Opel і Mercedes-Benz – різноманітні бренди стали свідками того, як їхня колись бездоганна репутація була затьмарена проблемами з двигунами, електрикою та неякісною збіркою.

Потенційним покупцям автомобілів варто прислухатися до думок експертів і враховувати досвід інших, щоб приймати зважені рішення і таким чином уникнути купівлі проблемних німецьких моделей.

Джерело ampercar.com

Не пропустіть