Представлено оновлений Jeep Gladiator (Фото)

Марка Jeep, що належить концерну Stellantis, представила в рамках Північноамериканського міжнародного автосалону в Детройті оновлений пікап Gladiator. Модель 2024 року, як стверджує виробник, стала найпотужнішим і найвишуканішим Jeep Gladiator за всю історію існування пікапа.

Зовні рестайлінговий Gladiator відрізняється від попереднього новою решіткою радіатора з сімома прорізами, вбудованою в лобове скло прихованою антеною і абсолютно новими колісними дисками.

Ряд змін відбувся і в салоні. У ньому пікап отримав перероблену передню панель із горизонтально встановленим 12,3-дюймовим сенсорним дисплеєм мультимедійної системи, який замінив колишній екран розміром 7 або 8,4 дюйми (залежно від комплектації). Крім того, з’явилися підтримка голосових команд та фірмова навігаційна система Jeep Adventure Guides.

Двигун безальтернативний – 3,6-літровий бензиновий V6 потужністю 285 к.с., але в майбутньому Gladiator також може отримати фірмову гібридну трансмісію 4xe. Коробкою передач в залежності від комплектації виступає шестиступінчаста «механіка», або восьмиступінчастий «автомат».

На ринку США оновлений Jeep Gladiator буде доступний у чотирьох виконаннях: Sport, Willys, Mojave та Rubicon. Прийом попередніх замовлень вже відкрито, а до дилерів автомобілі почнуть надходити наприкінці цього року.


Не пропустіть