В Україні з жовтня навчання в автошколі стане необовʼязковим

Наприкінці жовтня навчання в автошколі стане необов’язковим. Майбутні водії зможуть вивчати теорію самостійно. Нагадаємо, що раніше без свідоцтва про закінчення 64-годинного курсу з теорії студента не допускали до складання теоретичного іспиту.

Що зможе вивчати водій самостійно за новими правилами та чи можна повністю відмовитися від проходження курсів, ми розповімо нижче.

Майбутній водій з жовтня зможе вибрати лише варіант вивчення теорії на вибір: на курсах водіння або самостійно. Але, експерти впевнені, що впоратися з теорією самотужки складно, найкращим варіантом будуть заняття з досвідченими викладачами.

Практичну частину потрібно, як і раніше, вивчати тільки з інструктором. Без сертифіката про проходження практичного курсу водіння студента не допустять до складання іспиту в сервісному центрі.

Нагадаємо, що раніше на курсах складали внутрішні теоретичний і практичний іспит. Сьогодні внутрішній теоретичний іспит на курсах водіння скасовано. Майбутній водій складає тільки внутрішній практичний іспит, отримує сертифікат про його проходження, після чого він може подати заявку до сервісного центру для складання зовнішнього практичного іспиту та отримання прав.

Джерело vnedorozhnik.net.ua

Не пропустіть