На покинутому складі знайшли схованку з рідкісними машинами на мільйони доларів (Відео)

У мережі показали унікальну знахідку на мільйони доларів

Вражаючу колекцію з більш ніж 230 рідкісних та цінних старовинних автомобілів загальною вартістю понад 10 мільйонів доларів було виявлено на покинутому складі у США.

Про це пише «focus»

Як зазначається, особистість колекціонера та точне місцезнаходження складу тримаються у секреті. У колекції представлено низку класичних американських автомобілів, у тому числі два спортивні кабріолети Auburn 851 Boattail Speedster 1930-х років, кожен з яких може коштувати до мільйона доларів.

Інші відомі автомобілі в колекції включають моделі Cord 810 і 812, Rolls-Royce Phantom III кінця 1930-х років, різні Cadillac, Chevrolet Camaros, Impalas, Ford Thunderbirds і численні Ford Mustang, включаючи рідкісні моделі, такі як кабріолет S0 200 000 доларів.

Хоча деякі автомобілі добре збереглися, на інших спостерігаються ознаки іржі та часткового розбирання, що дозволяє припустити, що в якийсь момент вони, можливо, перебували у процесі реставрації. Відкриття цієї чудової колекції зачарувало автолюбителів у всьому світі.

Виявлення цієї прихованої скарбниці старовинних автомобілів викликало значне хвилювання серед автолюбителів. Величезне розмаїття та рідкість автомобілів в колекції, а також їхня потенційна цінність роблять цю знахідку особливо примітною. Любителі реставрації класичних автомобілів та колекціонери з нетерпінням чекають подальшої інформації про загадкового колекціонера та долю цих історичних автомобілів. Це відкриття є нагадуванням про те, що у світі старовинних автомобілів все ще є приховані перлини, які чекають на своє відкриття.


Не пропустіть