Чому досвідчені автовласники ховають у гаражі пару баночок популярного напою

Винахідливі автовласники часто знаходять для Coca-Cola різноманітні творчі застосування під час ремонту своїх автомобілів. Один цікавий спосіб використовувати колу в автомобілі — допомогти із заржавілими болтами. Ось як ви можете це зробити:

Замочіть тканину в кока-колі або іншому подібному кислому розчині, наприклад, лимонної кислоти. Coca-Cola містить ортофосфорну кислоту, яка допомагає розчинити іржу та оксиди на болтах.

Поверніть просоченою тканиною іржавий або іржавий болт. Переконайтеся, що він закритий.

Дайте кислоті впливати на іржу та корозію. Цей процес може зайняти деякий час, тому наберіться терпіння. Кислота поступово роз’їсть іржу, і болт буде легше зняти.

Зачекаючи деякий час, використовуйте відповідний гайковий ключ або інструмент та спробуйте знову відкрутити болт. Іржа та корозія мали послабшати, щоб їх було легше видалити.

Якщо болт не відкрутився з першої спроби, ви можете повторити процес від початку. Іноді стійкіша іржа може вимагати додаткового часу та лікування.

Важливо відзначити, що хоча кока-кола і лимонна кислота можуть бути ефективними для ослаблення іржавілих болтів, цей процес може бути не таким швидким і ефективним, як використання спеціальних хімікатів для видалення іржі. Однак це зручний метод у ситуаціях, коли у вас немає доступу до потрібних хімікатів чи інструментів. Регулярне технічне обслуговування та огляд кріпильних елементів вашого автомобіля також можуть допомогти запобігти проблемам, пов’язаним з іржею та корозією.

Джерело garage.hyser.com.ua

Не пропустіть