BMW вивела на тести новий універсал BMW M5 2025 (Фото)

У 2024 році очікується випуск нової моделі BMW M5 2025, яка стане помітною подією в історії цієї автомарки. Нова версія M5 буде першою за майже 40 років із гібридною трансмісією.

Досі прототипи Touring завжди були приховані під маскуванням, але останні фотографії з випробувань дозволяють розглянути форму та розташування вентиляційних отворів у передній частині автомобіля, які спрямовують повітря до потужного V8, розташованого за ним.

Новий M5 відрізнятиметься особливостями дизайну, такими як решітка M, дзеркала M, розширені арки та вихлопна система з чотирма вихлопними трубами, розміщеними поруч із заднім дифузором.

З точки зору інтер’єру M5 буде відповідати оновленій лінійці 5-Series та отримає новий стиль дверних ручок та вигнутий дисплей на панелі приладів. Цей дисплей включає 12,3-дюймову цифрову комбінацію приладів і 14,9-дюймову інформаційно-розважальну систему, що працює під управлінням BMW OS 8.

Крім того, M5 отримає здатність їзди на коротку відстань на електроенергії. Німецький автомобільний гігант розробляє гібридну трансмісію, оснащену 4,4-літровим двигуном Твін-турбо V8, аналогічним тому, що встановлений на моделі XM. Цей двигун також буде підтримуватися електродвигуном і 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Чутки стверджують, що потужність M5 може досягти майже 800 кінських сил, але точніші характеристики будуть доступні лише після офіційного представлення моделі BMW M5 наступного року.


Не пропустіть